סל קניות ריק תשלום עבור הזמנה
תכשיטים עודפים
זוג צעירים אביזרים לתכשיטים 10 מעמדים לתכשיטים מעמד לתכשיטים אביזרים לתכשיטים שקיות מעמד לתכשיט צבע לבן מעמדים לתכשיטים 2 מעמדים לתכשיטים 3 מעמדים לתכשיטים 4 קופסאות תכשיטים
מוצר החודש

מבחר מעמדי תצוגה לשרשראות במגוון גדלים וצורות.

כנסו לפרטים

להזמנות חייגו: 052-2662665 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם!


אהבת את המוצרים שלנו?

מוצרים נוספים

מאמרים >> סוגרים לשרשראות

 
 
 

הגימורים האחרונים של השרשרת הם חלק לא פחות חשוב מכלל יצירת התכשיט. העיצוב לעולם לא יהיה מוגמר ללא המחשבה על כל אותם פרטים שמשלימים את כלל היצירה. כשעושים שרשרת מכל הלב יש לחשוב על כל הפרטים הקטנים, על בחירת החוט, העובי הגודל, הצבע והחומר ממנו עשויים הפרטים, התאמת החרוזים וחומרי הגלם זה לזה, סגנון השזירה ועוד, כשהחלק האחורי שנח על העורף הוא לא פחות חשוב מכל היתר, כי מי שמביט בי מאחור כן יודע מי אני, כי בזכות התכשיט יכול העונד להעיד על אישיותו כמו בעזרת התליון השזירה והחרוזים כך גם בעזרת הסוגר.איך מתאימים סוגרים לשרשראות

הסוגר הוא זה שחותם את היצירה ונותן לה את המגע הסופי לקבלת אותו מראה ייחודי אליו ייחלתם. זה יכול להיות סוגר קטן ועדין לשרשרת כסף שברירית שמתאים בדיוק לאווירה שיוצרים התליון והשרשרת עצמה ולחתום אותם לשלמות היצירה שכולה שלווה עדן וחן וזה יכול להיות סוגר יציקה מנחושת לתכשיט צבעוני ועוצמתי שכל סוגר אחר פשוט לא יהיה מצליח להעביר את תחושת העוצמות והצבע שרק הסוגר הזה יכול להעביר.
הסוגר הוא בעצם כמו תכשיט חדש בפני עצמו שמהווה חלק מכלל החלקים שהותאמו במיוחד כדי להשלים זה את זה. הוא התליון של העורף ובחירתו חשובה לא פחות. הוא יכול לשדר רוך, רגש, נשיות ואף עוצמות של אש כשהוא הותאם במיוחד לעיצוב השרשרת שנבחרה בקפידה כך שתתאים בדיוק לבגד ולכלל המסר שבהופעה.
כשהשיער אסוף בחן יהיה זה דווקא הסוגר שיחזיר ניצוץ של אור מהשמש וימשוך את העין לבחון את השרשרת, ויהיה הוא זה שיהפוך אותה לכליל השלמות.

סוגרים לשרשראות - מגוון של בחירה

י.ר שאול מציעים לך מגוון רחב של סוגרים מכל הצורות החומרים והסוגים כדי שתוכל לבחור את גולת הכותרת שמתאימה בדיוק עבור היצירה שלך כפי שדמיינת אותה בתרם התיישבת להכינה, ותחתום אותה כך שתעביר בדיוק את המסר הרצוי על ידי התכשיטן ועל ידי מי שיענוד את השרשרת.
כמו כל מוצרי החברה סוגרי השרשראות עשויים מחומרים איכותיים ובנויים כך שיהיו נוחים לשימוש ועמידים לאורך זמן כך שענידת השרשרת תעניק לכם לא פחות הנאה מיצירתה.


טלפון:

04-6380290

052-2662665

כתובתינו:

רחוב האסיף

אזור תעשיה הרכבת, בינימינה

כל הזכויות שמורות © י.ר שאול - אביזרים לתכשיטים

פיתוח ואופטימיזציה