סל קניות ריק תשלום עבור הזמנה
תכשיטים עודפים
זוג צעירים אביזרים לתכשיטים 10 מעמדים לתכשיטים מעמד לתכשיטים אביזרים לתכשיטים שקיות מעמד לתכשיט צבע לבן מעמדים לתכשיטים 2 מעמדים לתכשיטים 3 מעמדים לתכשיטים 4 קופסאות תכשיטים
מוצר החודש

מבחר מעמדי תצוגה לשרשראות במגוון גדלים וצורות.

כנסו לפרטים

להזמנות חייגו: 052-2662665 או מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם!


אהבת את המוצרים שלנו?

מוצרים נוספים

קופסאות אריזה

 
פלסטיק עם ציר פלסטיק עם ציר
6*6 שחור
פלסטיק עם ציר פלסטיק עם ציר
6*6 עם עיטור זהב מסביב
קרטייה-מהודר קרטייה-מהודר
בצבע שחור
קרטון קרטון
קרטון עם ספוג לבן
צבעים: כסף, זהב, פנינה, ברונזה
קרטון-מגנט קרטון-מגנט
צבעים: כחול\פנינה, אפור\כסף, פנינה\חום, חום\חום
משופע-קטיפה משופע-קטיפה
קופסאות קטיפה
קרטייה קרטייה
קיים בצבעים :אדום ,כחול,ברונזה
קרוקודיל קרוקודיל
שחור\שחור
אדום\שחור
פסים פסים
אפור,אדום,חום
דמוי-עור דמוי-עור
איכותי עם מגנט חום\בז
חדש-אפור-מטאל חדש-אפור-מטאל
אפור-פנים שחור
חדש-אבזם זהב חדש-אבזם זהב
חום-פנים שחור
עץ עץ
חום -פנים בז
לחצן-מהודר לחצן-מהודר
קופסא יוקרתית
קשת - תפור קשת - תפור
בד נבוקה איכותי
אפור-פנים שחור
חום-פנים בז
קופסא ליהלום קופסא ליהלום
צבע הספוג - שחור,ולבן
קופסה למתנה קופסה למתנה
5850-64-005010 5850-64-005010
570088.00100100 570088.00100100
לב-קטיפה לב-קטיפה
קדימה 22 >

אין זה סוד כי אחד מן הדברים הראשוניים אליהם שמים לב צרכנים הרוכשים קופסאותם מסוגים שונים לרבות תכשיטים, קוסמטיקה, קופסאות חשמל ואפילו חומרי ניקיון הוא הוא אריזת המוצר, אשר מעבר להגנה אותה היא מספקת למוצר השוכן בה, מהווה את הפנים של המוצר ועשויה להשפיע על הרכישה.
לעומת ימים עברו- בהם קופסאות אריזה של פריטים שונים נראו כמעט זהים כאשר הדבר היחיד אשר הבדיל בין מוצר למוצר היה הכיתוב והשם החברה שהתנוסס עליו, כיום קופסאות רבים אשר משתייכים לאותה קטגוריה בדיוק עשויים להיראות שונים לחלוטין מבחינות מגוונות, הכוללות צבעים שונים, צורת אריזה שונה וכדומה.

הסיבות אשר בגינן החלו קופסאות אריזה לשחק תפקיד חשוב ברצונם של לקוחות ובהחלטתם האם לרכוש את המוצר עצמו הן רבות, כאשר הראשונה ואולי המשמעותית ביותר מבין סיבות אלו היא ללא ספק התחרות הרבה אשר הולכת וגוברת בתחומים השונים של הצרכנות.
קברניטי חברות מסחריות רבות החליטו לעשות את המיטב על מנת לצאת דופן ולהבליט את מוצריהם, כאשר הפעולה המעשית הראשונה ואולי הפשוטה והזולה יותר שניתן היה לבצע היא שינוי מראה המוצר והקניית מראה אשר מפתה יותר על המדף לעומת הקופסאות אריזה של החברות המתחרות.

סיבה נוספת אשר בגינה החלו להיראות על מדפים בשנים האחרונות יותר ויותר קופסאות אשר נארזו ביתר תשומת לב הינה האפשרויות הטכנולוגיות הרבות העומדים לרשות מעצבי מוצר מקצועיים, אפשרויות אשר לא התקיימו בעבר.

י.ר שאול כחברה מובילה המספקת קופסאות אריזה

כאמור, אחד מן התפקידים החשובים ביותר אותם ממלאים קופסאות אריזה הוא הגנה מקסימלית על הקופסאות השונות השוכנות בתוכם, כאשר תפקיד זה מקבל משמעות עצומה הרבה יותר כאשר מדובר על קופסאות המיובאות מיבשות אחרות בדרכים שונות. אי לכך ובהתאם לזה, קיימת חשיבות רבה לבחירת חברה המספקת קופסאות אריזה איכותיות ויעילות.

י.ר שאול הינה חברה מובילה אשר הוקמה לפני כ-25 שנה והחלה לייצר ולייבא מוצרי אריזה רבים- בניהם קופסאות אריזה איכותיים לתכשיטים על כל סוגיהם. החברה מציעה סוגים וסגנונות רבים של קופסאות אריזה לתכשיטים - בניהם קופסאות אריזה העשויים מקטיפה, פלסטיק, עץ, עור ומתכת, אשר באפשרותם להתאים לכל אדם, טעם ותקציב, כאשר האיכות מהווה ערך עליו בערכי המותג ומובטחת לכל לקוח באשר הוא.

מעבר לקופסאות אריזה לתכשיטים, משווקת חברת י..ר שאול קופסאות תכשיטים, ציוד לצורפים, מעמדי תצוגה לתכשיטים וכן סוגרים לעגילים- קטגוריות אשר מוסיפות רבות למעמדה הגבוה של החברה בשוק התכשיטים בישראל.


טלפון:

04-6380290

052-2662665

כתובתינו:

רחוב האסיף

אזור תעשיה הרכבת, בינימינה

כל הזכויות שמורות © י.ר שאול - אביזרים לתכשיטים

פיתוח ואופטימיזציה