המלצות


 ברוך ממן מנכ"ל רובוכיף הוזמן לבית הספר "אור השחר" להציע הצעה להתאמת מרחב לכיתות א'. מייד לאחר הגשת הצעת המחיר, ברוך עבד במרץ רב ויצר קשר עם הספקים הטובים ביותר מבחינת איכות העבודה וההתנהלות הכלכלית. במקביל היה בקשר עם הצוות החינוכי של בית הספר והיה קשוב לכל בקשותיהם ורעיונותיהם . ברוך בעל נסיון רב ובתבונתו הרבה ידע לכוון את הצוות לרעיונות ישימים ויעילים, לטובת התלמידים. ברוך היה זמין בכל עת לעצה, למחשבה ולרעיונות חדשים. לאורך כל התהליך, ברוך היה מאד מחושב בעבודתו והקפיד מאד לא לחרוג מהתקציב שנקבע לו. למרות כל אילוצי התקופה ברוך עמד באופן מדהים בלוח הזמנים והתלמידים נכנסו למתחם בתחילת שנת הלימודים, כשכל המתחם היה מוכן להפעלה. היינו מאד מרוצים מהיוזמה, הרצינות, המסירות והמקצועיות של ברוך וממליצים על כישוריו ויעילותו. בברכה דפנה לוי מנהלת בית ספר אור השחר תש"ף"

בית ספר אור השחר רמת השרון
     

 בבית החינוך חמ״ד תורני נצח ישראל אנו מאמינים בללמד את התורה מתוך אהבה לילדים ובחדשנות ויצירתיות. לשם כך, הקמנו מיזם הכולל מרחבים חדשניים המשלבים תקשוב ומעוררים סקרנות ויצירתיות ועצמאות ללומד. ברוך ממן הקים את המרחבים בבית החינוך מתוך חשיבה פדגוגית משותפת. ברוך היה קשוב ונתן פתרונות מחוץ לקופסא לכל אורך התהליך והיה זמין לכל שאלה ובקשה ורעיון ״ משוגע״ שרצינו לישם. פשוט שילוב של אנושיות מקצועיות ויצירתיות וזה השילוב המנצח. ממליצה מאוד לכל מי שרוצה לחשוב מחוץ לקופסא ולהנות ממרחבים מדהימים שישמשו את התלמידים לאורך שנים. רווית זר מנהלת חמ״ד תורני נצח ישראל."

בית ספר נצח ישראל פתח תקוה
     

 בבית הספר שלנו, החדשנות באה לידי ביטוי במרחבי למידה שיצרנו. פנינו לחברת רובוכיף, ויחד איתם עצבנו את מרחבי הכיתות ובית הספר. בכל כיתה יש לוחות מגנטים בנושאים שונים. לכל מקצוע לוח שלו. כך המורה ממלא את הלוח באמצעות מגנטים ייחודיים, והתלמידים גם הם משלימים את הלוח. בכל כיתה יש מקרן, והמורים קבלו הדרכה כיצד ומתי להשתמש בו. ברחבי בית הספר, הקירות מכוסים בטפטים מרהיבים המציגים את חזון בית הספר והערכים שלנו. באחת הפינות יש לוחות משחק של לגו ומגנטים ליצירה, בו הילדים מפתחים את כישוריהם הגיאומטריים והתכווניים. ברחבי בית הספר מפוזרים ספסלים וכורסאות שנועדו עבור התלמידים ומשמשים כפינות קריאה נחמדות. מירי כהן מנהלת בית ספר"

בית ספר לביא בנות רבבה
     

 ממליצה בחום על קירות לימודיים ופעילים ברמה גבוהה. שירות זמין בהתאמה אישית. כיף לעבוד עם רובוכיף, בכל פעם מחדש יש המצאה מדליקה ויצירתית. מומלץ בחום שירה ישראל מנהלת ממ"ד אחי"ה אבני חפץ"

בית ספר אחיה אבני חפץ