המוצרים שלנו


קירות משחק

"החינוך היעיל ביותר הוא לתת לילד לשחק בדברים נפלאים" (אפלטון) לבחירתכם מגוון רחב של קירות משחק ייחודיים לפיתוח כישורים חברתיים, קוגניטיביים ורגשיים מוזמנים להתרשם מהקטלוג של קירות משחק 2020

קרא עוד  

תכנון ועיצוב מרחבי m21

מנהל/ת יקר/ה תנו לנו לייעץ ולעצב את חוויית הלמידה האפקטיבית ביותר שתוביל ללמידה חדשנית ויזמית חברת רובוכיף מייצרת את כל סוגי השולחנות לבתי ספר, גני ילדים,חדרי מחשבים, חדרי מדעים, חדרי מורים ועוד... כל החומרים שלנו ברמה הגבוהה ביותר ועמידים לאורך שנים רבות. הכל תחת קורת גג אחת!

קרא עוד  

משחקים למרחבים ציבוריים

התחדשות עירונית מואצת מגבירה צורך חברתי במרחבים ציבוריים. כשאין אפשרות לייצר מרחבים חדשים עלינו לחשוב מחוץ לקופסה ולהשתמש במרחבים קיימים באופן שאינו דורש השקעה כלכלית גדולה. משחקי קיר מגנטיים ומחיקים הם פתרון מושלם לגינות ציבוריות ופארקים, חצרות בתי הספר ומרכזים קהילתיים, מרפאות ובתי חולים, מוסדות ציבור ועסקים פרטיים. כל מרחב פנימי או חיצוני יכול להפוך בן רגע לזירת מפגש חברתית, מעצימה וחינוכית. מגוון רחב של משחקי קיר בהתאמה אישית.

קרא עוד  

עיצוב חדרי מייקרספיס

חדר מייקרים (Makerspace) הוא המרחב השונה והלא שגרתי בבית הספר, שבולט בצבעוניותו ובכך שאינו מנסה להדמות לכיתת לימוד הרגילה. מייקינג היא יצירה טכנולוגית רב-תחומית שיתופית המשלבת את כל תחומי המלאכה, העיצוב והיצירה עם העולם הדיגיטלי. על פי דו"ח הורזיין (2015, Johnson) גישת המייקרים הינה אחת ממגמות החדשנות שיעצבו את בתי הספר בשנים הקרובות.

קרא עוד  

עיצוב חדרי רובוטיקה

אגף טכנולוגיות מידע במשרד החינוך מוביל תכנית בנושא קוד ורובוטיקה. מעבדה המעוצבת באופן מיטבי משפיעה באופן ישיר ועקיף על הישגיהם ועיצוב דמותם של התלמידים דרך חוויית למידה משמעותית ומאתגרת.

קרא עוד  

למידה דרך משחק ותנועה

קרא עוד  

עמדות משחק ולמידה למרחבים ציבוריים

קרא עוד